میزبانی وب نامناسب می تواند به رتبه گوگل شما صدمه بزند  

  چگونه میزبانی وب نامناسب می تواند رتبه گوگل شما را صدمه ببیند


 Google هنگام تعیین نحوه رتبه بندی وب سایت ها برای هر عبارت جستجو خاص، از بیش از 200 متغیر رتبه بندی استفاده می کند. تعدادی از این عوامل رتبه بندی به طور مستقیم مربوط به نوع برنامه میزبانی وب برای وب سایت شما است.
 
 در این مقاله، من توضیح خواهم داد که برای انتخاب وب سایت میزبانی وب مناسب برای وب سایت خود مهم است تا از وب سایت شما جریمه شده توسط گوگل را نداشته باشید.
 دو رده بندی رتبه بندی
 
 دو دسته رتبه بندی (با چندین متغیر رتبه بندی در هر رده) وجود دارد که به طور مستقیم با کیفیت میزبان وب شما مرتبط است. این دو دسته رتبه بندی عبارتند از سرعت صفحه و امنیت سایت. بیایید به عوامل مختلف در هر دو نگاه کنیم و توضیح خواهم داد که چگونه انتخاب میزبان وب مناسب نمی تواند به رتبه بندی گوگل شما آسیب برساند.
 سرعت صفحه
 
 به دلیل محبوبیت دستگاه های تلفن همراه افزایش یافته است، سرعت بار صفحه به عنوان عامل رتبه بندی در چند سال اخیر بوده است. از آنجا که تلفن های همراه در حال حاضر اغلب از رایانه های دسکتاپ با استفاده از مرورگر وب استفاده می شوند، صفحات وب سایت شما باید سریعا بارگیری شوند. تلفن ها و رایانه های لوحی همان قدرت محاسباتی را ندارند که یک رایانه رومیزی است بنابراین مهم است که وب سایت شما بهینه سازی شده برای سرعت بارگذاری بر روی این دستگاه ها باشد.
 
 طبق گوگل تست سریع سرعت صفحه موبایل، عوامل زیر باید مورد توجه قرار گیرند:
 
 حذف منابع رندر-مسدود کردن
 حذف CSS استفاده نشده
 تصاویر را در فرمت های نسل بعدی خدمت کنید
 کاهش زمان پاسخ سرور (TTFB)
 تصاویر پس زمینه را از بین ببرید
 تصاویر مناسب به اندازه
 کم کردن CSS
 کم کردن جاوا اسکریپت
 تصاویر به طور صحیح رمزگذاری شده
 فشرده سازی متن را فعال کنید
 اتصال به ریشه های مورد نیاز
 اجتناب از هدایت چند صفحه
 درخواستهای اولیه را بارگیری کنید
 از فرمت های ویدیویی برای محتوای متحرک استفاده کنید
 از مزایای شبکه عظیم جلوگیری می کند
 
 همه عوامل فوق به طور مستقیم با کیفیت ارائه دهنده میزبانی وب سایت شما ارتباط ندارند، اما چندین آنها وجود دارد. من عوامل بالا را برجسته کرده ام که یک میزبان وب خوب می تواند به شما کمک کند. بیایید به طور جداگانه نگاه کنیم.
 
 کاهش زمان پاسخ سرور (TTFB)
 
 این شاید مهمترین عامل سرعت صفحه است که به طور مستقیم کیفیت میزبان وب شما را مرتبط می کند. TTFB (زمان به بایت اول) مقدار زمان لازم برای مرورگر برای شروع محتوا در سایت شما است. سرورهای سریعتر و با کیفیت بهتر میزبان وب خود را استفاده می کنند، سریع تر TTFB شما خواهد بود. یک TTFB ضعیف باعث می شود زمان بارگذاری صفحات طولانی تر و به همین ترتیب رتبه بندی گوگل شما را آسیب برساند.
 
 عکس های Offscreen را حذف کنید
 
 حذف تصاویر پسزمینه به تصاویر بارگذاری تنبل اشاره دارد که تصاویر را فقط بر روی صفحه خود بارگذاری می کنند به عنوان آنها مورد نیاز است (به عنوان مثال کاربر به مرور آنها را برای مشاهده آنها). پلاگین ها و اسکریپت های زیادی وجود دارد که می تواند این کار را انجام دهد، اما شرکت میزبانی وب توصیه می کند که یک پلاگین رایگان برای سایت های وردپرس ارائه می دهد که این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.
 
 اندازه تصاویر مناسب / تصاویر به طور صحیح رمزگذاری شده
 
 داشتن اندازه تصاویر به درستی اندازه صفحه خود را کاهش می دهد که می تواند سرعت بارگذاری صفحه را سریع تر کند. برای مثال، اگر تصویر تنها در عرض 600 پیکسل نمایش داده شود، یک تصویر بزرگ 1920 پیکسل قابل حمل نیست. بسیاری از افراد ممکن است این مسئله مربوط به میزبانی وب را در نظر نگیرند، اما شرکت میزبانی وب من توصیه می کند یک پلاگین رایگان برای سایت های وردپرس ارائه می دهد که به صورت خودکار تغییر می کند و تصاویر را بهینه می کند تا در کوچکترین اندازه فایل امکان پذیر باشند.
 
 حداقل CSS / Minify جاوا اسکریپت / فعال کردن فشرده سازی متن
 
 Minifiying فایل های CSS، فایل های جاوا اسکریپت و فعال سازی فشرده سازی متن همچنین می تواند سرعت بار صفحه را بهبود بخشد. مانند سایر عوامل سرعت، این می تواند بدون در نظر گرفتن میزبان وب مورد استفاده شما قرار گیرد. اما شرکت میزبانی وب من توصیه می کند یک پلاگین رایگان برای سایت های وردپرس است که این کار را برای شما انجام می دهد.
 امکانات میزبانی وب اضافی که می تواند سرعت سایت را بهبود بخشد
 
 علاوه بر عوامل ذکر شده در بالا، برخی از بهینه سازی های مهم وجود دارد که یک شرکت میزبانی وب خوب می تواند در سمت سرور چیزها را ایجاد کند تا وب سایت شما سریعتر به بار بیاورد.
 
 سیستم Memcached
 
 شرکت میزبان خوب، سیستم Memcached محبوب را فعال خواهد کرد. "به منظور کاهش تعداد دفعاتی که یک پایگاه داده مورد پرسش قرار می گیرد، سرعت تماس های پایگاه داده، تماس API و صفحه ارائه با ذخیره داده ها و اشیاء در RAM سرور. [ منبع ] "این می تواند بهبود قابل توجهی در هر وب سایت که از یک پایگاه داده استفاده می کند (که بیشتر وب سایت ها انجام می دهد) می تواند داشته باشد.
 
 صفحه پویا صفحه بندی
 
 اگر شما یک سایت وردپرسی یا سایر وبسایت های مبتنی بر پایگاه داده داشته باشید، می توانید پرس و جو از پایگاه داده هر زمان که یکی از صفحات شما نیاز به بارگذاری، حتی اگر شما از سیستم Memcached استفاده می کنید، می تواند منبع پرس و جو باشد. به همین دلیل صفحه بندی پویا صفحه اختراع شد تا سیستم بتواند یک نسخه استاتیک صفحات خود را ذخیره کند و آنها را بلافاصله پس از درخواست بارگیری کند بدون اینکه از طریق اسکریپت وردپرس تجزیه و تحلیل کند و پایگاه داده را پرس کند.
 
 همان پلاگین که من در بالا ذکر کردم شرکت میزبان مورد علاقه من این را نیز برای شما فراهم می کند. پلاگین های 3rd party وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند، اما پلاگین SG Optimizer رایگان و ساده است و فقط در وب سایت های وردپرس که از طریق Siteground کار می کنند، کار می کند .
 
 CDN Cloudflare
 
 Cloudflare یک شبکه تحویل محتوا محبوب است که فایل های استاتیک را برای وب سایت شما در سرورهای سراسر جهان ذخیره می کند و در اختیار کاربران خود از سرور نزدیک ترین آنها قرار می گیرد. این می تواند به بهبود سرعت و امنیت صفحه کمک کند و با شرکت میزبانی وب من توصیه می شود.
 امنیت
 
 دسته دوم عوامل رتبه بندی که می تواند بر روی رتبه بندی گوگل شما تاثیر بگذارد، امنیت سایت است. برای قرار دادن آن به سادگی و به آسانی، اگر وبسایت شما هک شده یا دارای کد مخرب باشد، Google آن را به خوبی رتبهبندی نمیکند (آنها حتی ممکن است از فهرست خودشان آن را ممنوع کنند).
 
 بنابراین فوق العاده مهم وب سایت خود را باقی می ماند امن و کیفیت شرکت میزبانی وب خود را می تواند تا حد زیادی تاثیر می گذارد که چگونه وب سایت شما امن است. بیایید از طریق ویژگی های چند وب سایت ایمن برویم و چگونگی انجام یک میزبان وب با کیفیت می تواند به شما در حفظ وب سایت شما کمک کند.
 
 به روز رسانی وردپرس / پلاگین
 
 یکی از ساده ترین و مهم ترین مواردی که می توانید برای حفظ وب سایت وردپرس خود مطمئن شوید WordPress است و تمام افزونه ها و تم ها به روز می شود. به روز رسانی یک فرایند بسیار ساده در داخل مدیر وردپرس است، اما اگر روزانه برای بررسی روزانه ها به سیستم وارد نشوید، وب سایت شما ممکن است آسیب پذیر باشد. یک شرکت میزبانی وب خوب، سیستم های خود را به صورت خودکار (پشتیبان گیری و) وردپرس، پلاگین ها و تم ها ارتقا می دهد.
 
 فایروال سفارشی
 
 یک میزبان وب خوب، امنیت کلی برنامه شما را در یک سطح سرور و فایروال کنترل می کند، با دنبال کردن آسیب پذیری های مربوط به وردپرس و پچ کردن در برابر سوء استفاده ها. شرکت میزبانی وب من توصیه می کند هر ساله ده ها تن از این قوانین را اضافه می کند و می توانند از سایت شما محافظت کنند حتی قبل از اینکه توسعه دهندگان رسمی یک به روز رسانی امنیتی را منتشر کنند.
 
 گواهی رایگان SSL
 
 بیایید رمزگذاری یک سازمان است که گواهینامه های امنیتی وب سایت رایگان یا SSL را فراهم می کند. یک SSL اجازه می دهد صفحات وب سایت و منابع خود را از https به جای http استاندارد بارگیری کنید. گوگل به تازگی این کار را به الگوریتم رتبه بندی خود انجام داده است، بنابراین مهم است صفحات شما از طریق https بارگیری شود، حتی اگر اطلاعات حساس مانند پرداخت کارت اعتباری را پردازش نکنید. میزبان وب با کیفیت خوب یک راه آسان برای به دست آوردن یک رایگان SSL را رمزگذاری می کند و به طور خودکار آن را برای شما تجدید می کند بنابراین همیشه در حال حاضر است.
 میزبان وب مورد علاقه من
 
 آیا شما میزبانی وب سایت وردپرس و یا استفاده از برخی از چارچوب های CMS کمتر محبوب مانند مانند جوملا، MODx و یا دروپال، من SiteGround را پیشنهاد می کنم . حتی وب سایت های تجارت الکترونیک همچون Magento و PrestaShop در SiteGround سریع و امن اجرا می شوند.
 
 من برای مدت زمان زیادی از Siteground استفاده کرده ام و من عاشق این واقعیت هستم که آنها پلاگین SG Optimizer خود را به صورت رایگان برای استفاده با هر وب سایت وردپرس در سرور خود ارائه می دهند. این پلاگین فوق العاده آسان است تا بتواند از همه ی مواردی که باید ارائه دهد تا وب سایت وردپرس خود را سریع و مطمئن نگه دارد.
 
 آنها همچنین یک پلاگین مهاجرت وردپرس مفید دارند که باعث می شود سایت وردپرس شما سریع و ساده شود.
 
 SiteGround برای سرورهای کیفیت آن و 98٪ رتبه رضایت مشتری شناخته شده است. آنها همچنین خدمات عالی مشتریان را نیز دارند. من در SiteGround به عنوان میزبان وب بسیار مطمئن هستم، که من برای آنها وابسته هستم. بنابراین اگر شما از هر لینک در این مقاله برای ثبت نام برای SiteGround استفاده می کنید، می توانید از خدمات عالی خود برای کمتر از 4 دلار برای استفاده استفاده کنید و آنها مرا به ارجاع ارجاع می دهند.
 
 این که آیا از لینک های این مقاله برای ثبت نام برای SiteGround استفاده می کنید یا خیر، SiteGround باید وبسایتی را برای وب سایت خود در نظر بگیرد، به خصوص اگر در گذشته با شرکت میزبانی وب خود، سرعت صفحه یا امنیت صفحه را داشته باشید.
 
 اگر در مورد تجربه من با SiteGround یا با خدمات خود به طور کلی سوال داشته باشید، نظر خود را در زیر بنویسید.

مطلبی که مطالعه کردید توسط ربات های محتوای وب بیدز با استفاده از API واسط موتور جستجوگر گوگل جمع آوری و به صورت خودکار تدوین و تنظیم شده است . در صورتیکه این محتوا از نظر دستور زبان و نگارش دارای نقاط ضعف بود از شما پوزش می طلبیم...
جهت دسترسی به مطالب اصلی و خدمات وب بیدز از منوهای بالای صفحه استفاده نمایید.