دانلود رایگان نینجاگرام

نینجاگرام نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز میباشد، این نرم افزار مخصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام ساخته شده که با یکسری تنظیمات میتوانید به صورت خودکار از پیج اینستاگرام خود فالوور جذب و یا بصورت اتوماتیک لایک و کامنت درج نمایید. اتصال نرم افزار به سرور اینستاگرام از طریق API انجام میپذیرد که یکی از امن ترین اتصالات تحت وب شناخته می شود. البته بدلیل آپدیت های مکرر اینستاگرام و الگوریتم های آن، نرم افزار نینجاگرام نیاز به هماهنگ سازی خود با اینستاگرام خواهد داشت که در نسخه های کرک شده رایگان امکان آپدیت لحظه ای وجود نخواهد داشت و نرم افزار در نسخه های قدیمی بدرستی کار نخواهد کرد . تنها نسخه فعال و بدون مشکل این نرم افزار را به صورت رایگان  دانلود نمایید. 

راهنمای نصب و فعالسازی نینجاگرام:
نرم افزار را نصب کنید
فایل های داخل پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و آن را به صورت Run as Adminstrator اجرا نموده پچ را اعمال کنید.
از اتصال سیستم به اینترنت اطمینان حاصل کنید.

 دانلود رایگان نینجاگرام
نکته مهم(اخطار)
نینجاگرام همانطور که گفته شد یکی از نرم افزارهای رایگان برای مدیریت اینستاگرام نیست و اگر می خواهید از این ربات استفاده کنید می توانید از دانلود رایگان نینجاگرام کرک شده و یا از لایسنس رایگان نینجاگرام استفاده کنید. استفاده از نینجاگرام ریسک خاص به خود را دارد در صورت استفاده نادرست امکان بن شدن اکانت اینستاگرام وجود دارد.قبل از استفاده از این نرم افزار حتما راهنمای استفاده از آن را مطالعه کنید.
برخی از قابلیت های ویژه ربات نینجاگرام
فالوکردن خودکار
با استفاده از فیلتر های موجود در برنامه شما به راحتی می توانید کاربران مورد نظر خود را فالوو کنید که این فالوو کردن به صورت خودکار است .
آنفالو کردن خودکار
کاربران با تنظیمات گوناگون، مانند آنهایی که دوباره شما را دنبال نمیکنند یا فقط کاربران دنبالشده بیش از x روز گذشته.
لایک خودکار
لایک گروهی هزاران تصویر دسته بندی شده در اینستاگرام با کلیک یک دکمه. ارسال خودتان را به طور خودکار لایک کنید، یک تگ را رصد کنید، یا تصاویر از هر جایی در اینستاگرام.
کامنت خودکار
نظرات را به طور خودکار از لیست تصاویر هدفتان درج کنید.
رصد کلیدواژهها
جستجوی یک تگ را رصد کنید و به طور خودکار تصویرهای جدید را لایک کنید یا فوری کاربران را دنبال کنید. این کار شما را مطمئن میکند که فقط کاربران فعال را هدفگیری میکنید.

9 پاسخ به دانلود رایگان نینجاگرام

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.