لیست دامنه های تازه آزاد شده با ارزش و اتوریتی بالا

وب بیدز بصورت روزانه اقدام به انتشار لیست دامنه های باارزش ثبت نشده و دامنه های آزاد شده (قابل ثبت) می کند. این لیست شامل دامنه هایی است که قبلا ثبت گردیده اند و به هر دلیلی صاحبان قبلی آنها اقدام به تمدید مجدد آنها ننموده اند که اصطلاحا آنها را "دامنه های آزاد شده" یا "دامنه های منقضی" (Expired Domain) می نامند و هم اکنون آزاد می باشند. این دامین ها به دلیل داشتن سابقه زیاد، پیج رنک گوگل، بک لینک های مختلف و قوی، دامین اتوریتی، پیج اتوریتی، موز رنک و… بدون شک می توانند موجب ایندکس شدن بهتر مطالب سایت شما در موتور های جستجوگر و بالا رفتن اعتبار سایت شما شوند.به عبارت دیگر، شاید بین 1 تا 5 سال طول بکشد تا شما بتوانید این رتبه ها را به دست بیاورید، اما با ثبت این دامنه ها، حداقل یک سال از رقیبان خود جلوتر هستید و مطالب شما می توانند خیلی بیشتر در دید کاربران قرار بگیرند.قبل از هر اقدامی مطالب این صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید.جهت ورود به قسمت لیست دامنه های آزاد شده با اتوریتی بالا اینجا کلیک کنید.
لیست دامنه های آزاد شده با رنک بالا
پیج اتوریتی Page Authority چیست؟
پیج اتوریتی یک معیار برای سنجش رتبه سایت است که بسته به معیارهایی نمره ای از صفر تا صد برای صفحه شما مشخص می کند. منظور از پیج اتوریتی این است که هر صفحه شما در اینترنت چقدر محبوبیت دارد؟! این محبوبیت اغلب از نظر محتوا، بازدید کاربران و تعداد انتشار صفحه مشخص می گردد. در ادامه بیشتر در خصوص معیارهای اتوریتی صحبت خواهیم کرد.باید توجه داشته باشید که نمره اتوریتی صفحه اصلی شما با دیگر صفحات متمایز است.
دامین اتوریتی Domain Authority چیست؟
دامین اتوریتی دقیقا همانند پیج اتوریتی است با این تفاوت که فقط اعتبار دامنه را ملاک قرار می دهد. دامین اتوریتی نیز نمره ای از صفر تا صد را شامل می شود، اغلب دامین اتوریتی از پیج اتوریتی نمره ی بیشتری را دارد.معیار اتوریتی توسط سایت MOZ.com معین می شود. معیار اتوریتی نشان دهنده ی این است که یک وب سایت با صفحه مورد نظر خود می تواند جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد. فرض کنید شما یک صفحه در خصوص دیجیتال مارکتینگ دارید. شما در جستجوی این کلمه در صفحه اول لینک هشتم هستید. اگر بخواهید به جایگاه بالاتری برسید باید آتوریتی صفحه خود را نسبت به ۷ لینک بالاتر بهتر نمایید.
چند نکته کوتاه در خصوص اتوریتی
-سایتی که اتوریتی آن بالاتر باشد از نظر گوگل محبوب تر است و جایگاه بهتری در جستجوها خواهد داشت.
-افزایش اتوریتی سایت در ابتدا کاری آسان و ازنمره ۴۰ به بعد کاری بسیار سخت و زمان بر خواهد بود.
-معیار اصلی در اتوریتی بیشتر دامین اتوریتی است تا پیج اتوریتی، این به این دلیل است که صفحه اصلی هر سایتی مهمترین صفحه آن است.
-اتوریتی نمره ای بین ۱ (بدترین نمره) تا ۱۰۰ (بهترین نمره) است خالی از لطف نیست.
-نمره اتوریتی توسط الگوریتمی که شرکت موز آن را تهیه کرده بدست می آید .
-نمره اتوریتی نمایانگر قدرت دامنه و صفحه به منظور قرارگیری در صفحات اول موتورهای جستجو کاربرد دارد.
-هر چه اتوریتی سایت بالاتر باشد امکان قرار گرفتن مطلب شما در صفحه اول جستجو بیشتر است.
-کسب نمرات ۱۰ تا ۳۰ بسیار عادی است.
-رتبه های ۴۰ تا ۵۰ رتبه های خوب و رتبه های ۵۰ تا ۶۰ رتبه هایی عالی محسوب می شود.
-رتبه های بالای ۷۰ رتبه هایی فوق العاده هستند.
دامنه های آزاد شده ir.
 یکی از تجارتهای جالب و محبوب در فضای اینترنت؛ تجارت دامنه های رنک دار یا به عبارت دیگر دامنه هایی با اتوریتی بالا می باشد، و افراد زیادی که به آنها دومینر گفته میشود به دنبال دامنه های آزاد شده هستند تا بتوانند دامنه رو ثبت کنند و بعد بفروش برسانند. در مورد دامنه های آی آر مرکز ثبت ایرنیک به صورت روزانه لیستی از دامنه های آزاد شده را اعلام میکند، معمولا به روز رسانی این لیست از ساعت 2 بامداد شروع و تا ساعت 6 صبح ادامه دارد. در این پروسه هر روز تعداد 500 دامنه آی آر آزاد میشود که هر کدام از این دامنه ها دارای ارزش (اتوریتی )متفاوتی هستند که برخی اصلا ارزش ثبت مجدد را ندارند! در نتیجه شما باید فرصتی جهت تست اتوریتی و آنالیز دامنه ها داشته باشید که بتوانید بهترین دامنه را انتخاب کنید ولی با توجه به حضور رقبا در زمان انتشار دامنه ها و ثبت آنی دامنه ها آیا این مسئله امکان پذیر هست؟! سوالی که اینجا مطرح میشود اینست که دومینرهای حرفه ای چگونه دامنه های با ارزش را در کسری از ثانیه ثبت میکنند؟! چگونه در زمان انتشار لیست دامنه ها فرصت آنالیز دامنه ها و ثبت آنها را پیدا میکنند!!! پاسخ سوال بسیار ساده است دومینر های حرفه ای در زمان انتشار لیست دامنه های ازاد شده ،توسط اسکریپت خاص و تخصصی که در اختیار دارند شروع به جمع آوری نام دامنه ها از موتورهای جستجو مانند گوگل و آنالیز دامنه ها میکنند،و دامنه های مورد نظر خود را شناسایی میکنند در نتیجه در زمان انتشار لیست دامنه ها به سرعت اقدام به ثبت دامنه های با ارزش میکنند.4 پاسخ به دامنه های آزاد شده رنک دار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس :

www.webbids.ir
09397005951
info@webbids.ir

مشاوره:

بهترین راه برای طراحی و ساخت اپلیکیشن، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن برنامه است، در وب بیدز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی و ساخت اپلیکیشن شما را در اختیارتان خواهند گذاشت..

قدرت گرفته از :