ساخت اپلیکیشن اندروید  

ساخت اپلیکیشن اندروید موبایل حرفه ای

توسط سرویس وب بیدز به آسانی و بدون نیاز به دانش برنامه  نویسی در کمترین زمان صاحب یک اپلیکیشن حرفه ای موبایل خواهید شد. ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید رایگان ، طراحی اپلیکیشن اندروید موبایل برای سایت ، ساخت برنامه اندروید با گوشی موبایل ، ساخت نرم افزار اپلیکیشن آندروید برای سایت ، تخصص ماست.جهت آموزش و اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید موبایل همین امروز با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد ما: تبدیل سایت به اپلیکیشن

توسط سرویس وب بیدز، با اضافه کردن امکاناتی خاص به اپلیکیشن و وب ویو گرفتن از سایت، نمای یک اپلیکیشن واقعی موبایل را به آن اضافه می کنید و در نتیجه تجربه کاربری خوبی را به یوزر القاء خواهید کرد. شما با استفاده از این سرویس می توانید وب سایت های داینامیک خود را و یا حتی فایلهای html را به apk تبدیل نمایید. در این روش، نسخه موبایل وب سایت شما با همان امکانات، به اپلیکیشن اندروید تبدیل می گردد و مانند یک مرورگر عمل می کند. برای ساخت اپلیکیشن اندروید سایت، فقط آدرس سایت مورد نظر نیاز است و هیچ نیازی به تغییر، بارگذاری و یا کدنویسی مجدد در وب سایت فعلی شما نیست.

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت

  مزیت طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید کسب کار خود را معرفی نمایید و به جای هزینه های زیاد برای چاپ کارت ویزیت و کاتالوگ و نگرانی از اینکه سالانه هزینه های زیادی را متحمل شوید به راحتی با طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی کسب و کار خود را به بهترین نحو معرفی کنید.(با اپلیکیشن افلاین مشتریان شما همیشه و همه جا به اطلاعات شما درسترسی دارند و دیگر نگران گم شدن کارت ویزیت و کاتالوگ شما نخواهند بود). اپلیکیشن های ساخته شده نیاز به تمدید سالانه و پرداخت شارژ مجدد ندارند.
تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید رایگان
اگر وب سایت شما دارای طراحی بهینه برای موبایل می باشد، هم اکنون می توانید اپلیکیشن اندروید وب سایت خود را نیز راه اندازی نمایید. با استفاده از سرویس وب بیدز دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه زیاد برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل نیست و شما می توانید در کمترین زمان اپلیکیشن وب ویو سایت خود را ساخته و به کاربران خود عرضه نمایید. با تبدیل وب سایت به اپلیکیشن وب ویو موبایل اندروید، کاربران شما دسترسی بهتری به مطالب و امکانات سایت شما خواهند داشت.
به روز رسانی خودکار

اپلیکیشن های موبایل همیشه با آخرین مطالب وب سایت شما همگام سازی می شوند. تغییرات به صورت لحظه ای بروز رسانی خواهند شد. و کاربران شما همیشه در لحظه با شما همراه خواهند بود.

اختصاصی برای برند تجاری شما

ما هرگز نام تجاری خود را در اپلیکیشن موبایل سایت قرار نمی دهیم، تمام برنامه هایی که ایجاد میکنیم، به طور کامل ، سفید و با مارک تجاری شما برچسب گذاری میشوند.

بدون تبلیغات مزاحم

بر خلاف سایر ارائه دهندگان، ما هرگز تبلیغات مزاحم را در اپلیکیشن های وب ویو که ایجاد می کنیم قرار نمی دهیم، فقط شما سفارش دهید که به چه مواردی نیاز دارید.

Keystore اختصاصی

اپلیکیشن های موبایل با مشخصات و امضاء انحصاری برای برند شما تولید خواهند شد. مالک اپلیکیشن فقط خود شما هستید. به همراه اپلیکیشن وب ویو فایل Keystore را نیز دریافت خواهید نمود.

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

هرگز نیازی به یادگیری برنامه نویسی ندارید، فرآیند کاملا خودکار است،کافیست اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار دهید تا مانند اپلیکیشن های دیگر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایند.

آسان برای استفاده

مجموعه ای قدرتمند از ابزارهایی که به شما امکان می دهد همه چیز را سفارشی کرده و اپلیکیشن های خیره کننده ای را از وب سایت خود ایجاد کنید. بدون هیچگونه محدودیتی.

قیمت گذاری عادلانه

ما به قیمت گذاری ارزان و منصفانه اعتقاد داریم. خدمات مشتری برای ما اهمیت دارد. پس بدون نگرانی از هزینه ها اولین اپلیکیشن خود را سفارش دهید و کسب و کار خود را متحول کنید.

می تواند آفلاین کار کند

شما می توانید با استفاده از فایل های HTML برنامه اپلیکیشن آفلاین را ایجاد کنید، و بدون نیاز به اتصال به اینترنت همواره اطلاعات خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

ساخت اپلیکیشن اندروید

ساخت اپلیکیشن اندروید موبایل

امروزه با روند رشد استفاده از اینترنت از طریق موبایل و همه گیر شدن موبایل های هوشمند، بیشتر افراد با گوشی های موبایل خود سر و کار دارند و ترجیح میدهند همه کارهایشان را از طریق موبایل انجام دهند و تقریبا همه کسب و کار ها رو به سمت موبایل های هوشمند آورده اند. داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیقتر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم میتوانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتریها داشته باشید. تیم طراحی وب بیدز، با مهارت و تجربه طولانیمدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.

توسط سرویس وب بیدز به آسانی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی در کمترین زمان صاحب یک اپلیکیشن حرفه ای موبایل خواهید شد. ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید رایگان ، طراحی اپلیکیشن اندروید موبایل برای سایت ، ساخت برنامه اندروید با گوشی موبایل ، ساخت نرم افزار اپلیکیشن آندروید برای سایت ، تخصص ماست.جهت آموزش و اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید موبایل همین امروز با ما تماس بگیرید. کلیه اپلیکیشن های ساخته شده دارای KeyStore اختصاصی می باشند.

اطلاعات تماس :

www.webbids.ir
09397005951
info@webbids.ir

مشاوره:

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در وب بیدز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت..

قدرت گرفته از :