ساخت برنامه اندروید رایگان  

ساخت برنامه اندروید

ساخت برنامه اندروید رایگان و ساخت برنامه اندروید آنلاین رایگان و ساخت برنامه اندروید با گوشی رایگان و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید رایگان و  نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی و آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای و نرم افزار ساخت برنامه اندروید با گوشی و بهترین اپلیکیشن ساز رایگان وساخت برنامه پیام رسان اندروید رایگان تخصص ماست با ما تماس بگیرید...


ساخت برنامه اندروید اپلیکیشن وب ویو برای سایت

توسط سرویس وب بیدز، با اضافه کردن امکاناتی خاص به برنامه اندروید و وب ویو گرفتن از سایت، نمای یک اپلیکیشن واقعی موبایل را به آن اضافه می کنید و در نتیجه تجربه کاربری خوبی را به یوزر القاء خواهید کرد. شما با استفاده از این سرویس می توانید وب سایت های داینامیک خود را و یا حتی فایلهای html را به apk تبدیل نمایید. .

ساخت برنامه اندروید برای سایت

ساخت برنامه اندروید ، برای وب سایت های ریسپانسیو و یا دارای نسخه موبایل است. در این روش، نسخه موبایل وب سایت شما با همان امکانات، به برنامه اندروید تبدیل می گردد و مانند یک مرورگر عمل می کند. برای ساخت برنامه اندروید سایت، فقط آدرس سایت مورد نظر نیاز است و هیچ نیازی به تغییر، بارگذاری و یا کدنویسی مجدد در وب سایت فعلی شما نیست.
ساخت برنامه اندروید رایگان
به برنامه نویسی html مسلط نیستید؟ به برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید علاقه داری؟ می خواهید با دانش خود اپلیکیشن اندروید تولید کنید؟ وب بیدز این کار را برای شما آسان کرده است. به سادگی اپلیکیشن اندروید خود را با زبان html5، css،js در سایت ساز آنلاین فارسی کاملا رایگان کدنویسی کنید و پروژه html طراحی شده را در اختیار ما قرار دهید تا پروژه اپلیکیشن اندروید شما را با پسوند apk طراحی کرده و در اختیارتان قراردهیم.
به روز رسانی خودکار

اپلیکیشن های موبایل همیشه با آخرین مطالب وب سایت شما همگام سازی می شوند. تغییرات به صورت لحظه ای بروز رسانی خواهند شد. و کاربران شما همیشه در لحظه با شما همراه خواهند بود.

اختصاصی برای برند تجاری شما

ما هرگز نام تجاری خود را در اپلیکیشن موبایل سایت قرار نمی دهیم، تمام برنامه هایی که ایجاد میکنیم، به طور کامل ، سفید و با مارک تجاری شما برچسب گذاری میشوند.

بدون تبلیغات مزاحم

بر خلاف سایر ارائه دهندگان، ما هرگز تبلیغات مزاحم را در اپلیکیشن های وب ویو که ایجاد می کنیم قرار نمی دهیم، فقط شما سفارش دهید که به چه مواردی نیاز دارید.

Keystore اختصاصی

اپلیکیشن های موبایل با مشخصات و امضاء انحصاری برای برند شما تولید خواهند شد. مالک اپلیکیشن فقط خود شما هستید. به همراه اپلیکیشن وب ویو فایل Keystore را نیز دریافت خواهید نمود.

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

هرگز نیازی به یادگیری برنامه نویسی ندارید، فرآیند کاملا خودکار است،کافیست اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار دهید تا مانند اپلیکیشن های دیگر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایند.

آسان برای استفاده

مجموعه ای قدرتمند از ابزارهایی که به شما امکان می دهد همه چیز را سفارشی کرده و اپلیکیشن های خیره کننده ای را از وب سایت خود ایجاد کنید. بدون هیچگونه محدودیتی.

قیمت گذاری عادلانه

ما به قیمت گذاری ارزان و منصفانه اعتقاد داریم. خدمات مشتری برای ما اهمیت دارد. پس بدون نگرانی از هزینه ها اولین اپلیکیشن خود را سفارش دهید و کسب و کار خود را متحول کنید.

می تواند آفلاین کار کند

شما می توانید با استفاده از فایل های HTML برنامه اپلیکیشن آفلاین را ایجاد کنید، و بدون نیاز به اتصال به اینترنت همواره اطلاعات خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

سفارش تبدیل سایت به برنامه اندروید


جهت سفارش تبدیل سایت به برنامه اندروید موبایل ،وب سایت شما باید دارای طراحی بهینه برای موبایل باشد. برنامه اندروید ساخته شده در اصل نسخه موبایلی یا ریسپانسیو وب سایت شما را با کمی تغییرات نمایش خواهد داد. اپلیکیشن شما دقیقا نسخه موبایلی وب سایت شما را نمایش خواهد داد. لذا توصیه می شود قبل از سفارش و ساخت، وب سایت خود را در دستگاههای مختلف اندرویدی تست نموده و اگر از نظر طراحی کم و کاستی دارد در صدد رفع آن بر آیید. فقط از فرم مقابل جهت سفارش استفاده نمایید.فیلدهای فرم را به دقت تکمیل کنید در صورت ناقص بودن فرم ارسالی به سفارش شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.از آنجایی که برنامه اپ ساخته شده برای شما ایمیل می گردد، حتما آدرس ایمیل را صحیح وارد نمایید. پس از ارسال فرم سفارش منتظر تماس کارشناس مربوطه باشید و از ارسال مکرر فرم سفارش خودداری نمایید.
  • تبدیل سایت به برنامه اندروید موبایل
  • قیمت: 100,000 تومان
  • بدون محدودیت زمانی
  • بدون هرگونه تبلیغ
  • پشتیبانی از تمامی استانداردهای وب
  • دانلود نمونه
ساخت اپلیکیشن اندروید سایت

تست سایت از نظر سازگاری با موبایل

به تازگی گوگل ابزار جدیدی به نام Mobile Website Testing Speed را منتشر کرده است. شما می توانید با استفاده از این برنامه مبتنی بر وب هر وبسایتی را تجزیه و تحلیل کرده و امتیاز آن را بر اساس متوسط زمان لود صفحه و سازگاری طراحی آن برای موبایل را مشاهده کنید.

برای تست سایت از نظر سازگاری با موبایل و ریسپانسیو بودن آن اینجا کلیک کنید آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید و منتظر نتیجه بمانید

در صورتیکه نتیجه Page is mobile-friendly بود یعنی وب سایت شما ریسپانسیو میباشد و قابلیت تبدیل به اپلیکیشن را دارد

در صورتیکه نتیجه Page is not mobile friendly بود یعنی وب سایت شما برای موبایل بهینه سازی نشده و قابلیت تبدیل به اپلیکیشن را ندارد.