ساخت اپلیکیشن برای وب سایت  
ساخت اپلیکیشن برای وب سایت

ساخت اپلیکیشن سایت

ساخت اپلیکیشن برای وب سایت تخصص ماست جهت خرید و شروع و سفارش ساخت اپلیکیشن سایت و دریافت فروشگاه ساز اندروید رایگان با ما همراه باشید.قطعا شما هم دوست دارید برای وب سایت خود اپلیکیشن بسازید و پس از پیگیری متوجه شدید که باید هزینه ای زیاد پرداخت بکنید تا یک اپلیکیشن ساده داشته باشید. اما امروز با کمک سرویس وب بیدز،بسیار راحت و کاربردی و با قیمت بسیار مناسب میتوانید به سادگی آب خوردن برای وب سایت خود که میتواند وردپرس، جوملا، اپن کارت و... باشد اپلیکیشن حرفه ای بسازید. عملا تمامی مطالب و دسته بندی ها و محتوا های وب سایت خود را میتوانید در اپلیکیشن خود پیاده سازی کرده و داشته باشید. اپلیکیشن سایت راه کاری جدید و استثنایی برای معرفی محصولات و خدمات شما می باشد . بدون نیاز به برنامه نویسی و با حداقل هزینه و فقط با تکمیل فرم سفارش ،اپلیکیشن وب سایت یا فروشگاه اینترنتی یا کاتالوگ آنلاین قابل نصب بر روی گوشی های هوشمند ، تبلت در کمترین زمان ایجاد نمائید . شما با استفاده از سرویس وب بیدز می توانید محصولات خود را معرفی نمائید . امروزه با افزایش روز افزون کاربران و استفاده کنندگان تلفن های هوشمند و تبلت ها در سراسر دنیا و خصوصا در ایران ، دنیای فناوری اطلاعات دچار دگرگونی شده است و مسیر تجارت های وابسته به حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت را تغییر داده است .

   ساخت اپلیکیشن سایت مناسب چه کسانی است؟

  تمامی افرادی که میخواهند برای وب سایت خود اپلیکیشن داشته باشند
  کلیه افرادی که تصمیم دارند با داشتن اپلیکیشن به بهبود برندسازی خود کمک کنند
  کلیه صاحبان وب سایت ها
  کلیه فروشگاه های اینترنتی
  تمامی وب سایت هایی که وردپرسی هستند و تمامی سیستم های مدیریت محتوای دیگر

مزایای داشتن اپلیکیشن برای وب سایت:

سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید.
برند سازی: اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند.
ارتباط مداوم با مشتری: دسترسی همیشگی و آسان کاربران و مشتریان به شما.
کاهش شدید هزینه تبلیغات: هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.
ارتقا تصویر برند شما: یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است.
به روز رسانی: مشتریان هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.
افزایش فروش: اپلیکیشن کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و کار شما تبدیل می کند.
ارتباط آسان: همیشه برای مشتریان بالفعل در دسترس هستید.

مزایای داشتن اپلیکیشن برای وب سایت
ساخت اپلیکیشن برای وب سایت به کسب و کار من کمک میکند

ساخت اپلیکیشن برای وب سایت به کسب و کار من کمک میکند؟

از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد. راز بزرگ دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند. یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد، مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و آگاهی بیشتر از محصولات. شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدماتتان را برای کاربران به اشتراک گذاشته ،بطوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس کاربران شما باشد. هرچند داشتن وب سایت  برای دارندگان کسب و کارها امری ضروری است ولی هیچ  چیز نمی تواند نیاز به موبایل اپلیکیشن را پر کند. از مزایای داشتن یک موبایل اپلیکیشن خوب نسبت به سایت می توان به عملکرد آفلاین اپلیکیشن ها، دسترسی راحت تر و سریع تر و همچنین سرعت بالا آن اشاره کرد.

اطلاعات تماس :

www.webbids.ir
09397005951
info@webbids.ir

مشاوره:

بهترین راه برای طراحی و ساخت اپلیکیشن، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن برنامه است، در وب بیدز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی و ساخت اپلیکیشن شما را در اختیارتان خواهند گذاشت..

قدرت گرفته از :