ساخت اپلیکیشن وب ویو

ساخت اپلیکیشن وب ویو

ساخت اپلیکیشن وب ویو و داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیقتر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم میتوانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتریها داشته باشید.

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان
طراحی اپلیکیشن حرفه ای
امروزه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بسیار رایج شده است و برای کسب و کار شما اپلیکیشن نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است
ساخت اپلیکیشن
با اپلیکیشن کسب و کار شما یک گام از رقیبان کسب کار خود جلو هستید و میتوانید بازار وسیع تری را در اختیار داشته باشید
اپلیکیشن اندروید
اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند. و می تواند از محصولات به روز شما مطلع شود و این راهی برای کسب درآمد شماست
اپلیکیشن ساز
اپلیکیشن یک ابزار حیاتی در تبلیغات شماست و مشتریان شما هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.
اپلیکیشن آنلاین (کاتالوگ معرفی کسب کار)

اپلیکیشن انلاین، تلفیقی از اپلیکیشن افلاین و صفحاتی انلاین و قابل ویرایش می باشد.شما در اپلیکیشن افلاین پس از طراحی و ساخت اپلیکیشن قادر به تغییر و ویرایش اطلاعات ثبت شده نخواهید.به عنوان مثال اگر بعد از مدتی شماره تماس یا ادرس محل کسب و کار شما تغییر کند شما قادر به تغییر این اطلاعات در اپلیکیشن افلاین نخواهید بود !!! برای اینکه در هر لحظه ای که بخواهید اطلاعات جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کنید میتوانید از اپلیکیشن انلاین استفاده نمایید. روش کار به این صورت است که با اتصال به پنل کاربری خود در هر ساعت از شبانه روز به راحتی و بدون کوچکترین دانش برنامه نویسی میتوانید اطلاعات را ویرایش و بروز رسانی نمایید. این اپلیکیشن مناسب برای کسب و کارهایی می باشد که دائما اطلاعات ، محصولات و خدمات آنها در حال تغییر میباشد.

اپلیکیشن ساز موبایل
اپلیکیشن آفلاین (کاتالوگ معرفی کسب کار)

از مزیت های طراحی اپلیکیشن می توان نمایش افلاین اپلیکیشن در گوشی و تبلت را نام برد .یکی از بزرگترین مشکلات طراحی سایت این است که در زمان نبود اینترنت نمی توان به محتوای سایت دسترسی داشت و به علت ریسپانسیو نبودن اغلب سایت ها نمایش درستی در موبایل و تبلت ندارند ولی در طراحی اپلیکیشن تمامی اطلاعات موجود می باشد و درصورتی که کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد می تواند به راحتی از اپ های افلاین استفاده کند.مزیت طراحی اپلیکیشن افلاین این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید کسب کار خود را معرفی نمایید و به جای هزینه های زیاد برای چاپ کارت ویزیت و کاتالوگ و نگرانی از اینکه سالانه هزینه های زیادی را متحمل شوید به راحتی با طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی کسب و کار خود را به بهترین نحو معرفی کنید.(با اپلیکیشن افلاین مشتریان شما همیشه و همه جا به اطلاعات شما درسترسی دارند و دیگر نگران گم شدن کارت ویزیت و کاتالوگ شما نخواهند بود)

برای دسترسی به این صفحه باید عضویت معتبر داشته باشید. یکی از اعضای زیر لازم است:
  • Platinum Subscription