بک لینک گرفتن از وب سایت های کوتاه کننده لینک

0 نظرات
1152 تعداد بازدید
۲۸ دی ۱۳۹۷

یکی از روش های بک لینک گرفتن در حوزه سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل، استفاده از سایتهای کوتاه کننده لینک است. اما سوال این است که تاثیر این نوع بک لینک در سئو چیست؟ تاثیر آن در رتبه سایت مثبت است یا بالعکس منفی خواهد بود؟ جواب به این سوال البته نیاز به کمی تعمق دارد؟
 
 
 
 در واقع می توان گفت که بک لینک گرفتن از سایتهای کوتاه کننده لینک هم می تواند به رتبه سایت در گوگل کمک کند و هم می تواند با شرایطی تاثیر منفی داشته باشد.
 
 
 
 کلید اصلی در این مسئله نحوه ریدایرکت کردن سایت کوتاه کننده لینک است. چنانچه این قبیل سایتها از ریدایرکت ۳۰۱ استفاده نمایند می شود گفت که بک لینک گرفتن از سایتها تاثیر مثبتی بر روی رتبه در گوگل خواهد داشت. اگر این قبیل سایتها بدون تاخیر در زمان به سایت مقصد هدایت شوند و فاقد تبلیغات باشند تاثیر مثبت آن بر روی سئو آشکار خواهد شد.
 
 
 
 پس به طور قطع می توان گفت که چنانچه سایت کوتاه کننده لینک سایت مقصد را به روش ۳۰۱ ریدایرکت نماید و مدت زمان انتقال بالا باشد، بک لینک از سایت کوتاه کننده لینک هیچ تاثیر منفی بر روی سئوی سایت مقصد نخواهد داشت.

0.0
تاریخ آخرین بروز رسانی: جمعه 18 ژانویه 2019 20:49
مطالب مرتبط: لیست دامنه های آزاد شده آی آر-9بهمن97 لیست دامنه های تازه آزاد شده با اتوریتی بالا لیست دامنه های آزاد شده آی آر-4بهمن97 لیست دامنه های آزاد شده آی آر-3بهمن97 لیست دامنه های آزاد شده آی آر3-2بهمن97 لیست دامنه های آزاد شده آی آر2-2بهمن97 لیست دامنه های آزاد شده آی آر-2بهمن97 تفاوت لینک های فالو و نوفالو چیست؟ سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه اجتماعی گوگل پلاس آموزش گرفتن بک لینک از ویکی پدیا

در حال حاضر نظر یا دیدگاهی موجود نمیباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.