سه روش ساخت بک لینک رایگان تضمینی در لینکدین

0 نظرات
1282 تعداد بازدید
۲۷ دی ۱۳۹۷

برای ساخت بک لینک در شبکه های اجتماعی می توان ادعا کرد که سایتی بهتر از لینکدین وجود ندارد! لینکدین منبعی است که می توانید به آسانی تعداد بک لینک های سایت خود را افزایش دهید. اتوریتی فوق العاده بالای این سایت کمک شایانی به ارتقای رتبه شما خواهد کرد. برای ساخت بک لینک رایگان در لینکدین سه روش وجود دارد که در این متن به صورت مختصر توضیح داده می شود.


 بک لینک دوفالو در برابر لینک های نوفالو در لینکدین
 
 در لینکدین امکان درج لینک های فالو و نوفالو وجود دارد. همانطور که می دانید لینک های فالو توسط ربات های موتورهای جستجو دنبال شده و افزایش رتبه سایت شما را به همراه خواهند داشت. لینک های نوفالو اگر چه به طور مستقیم بر رتبه بندی سایت شما تاثیر ندارند و توسط ربات ها دنبال نمی شوند اما مطلقا بی ارزش نیستند! اگر چه در این مورد آخر اطلاع دقیقی از الگوریتم های گوگل وجود ندارد اما در افزایش ترافیک سایت شما موثرند که خود فاکتوری ثانویه در ارتقای سایت محسوب می شود.


 بک لینک گرفتن از قسمت پروفایل لینکدین


 این روش تنها راه ساخت بک لینک دوفالو در لینکدین است. ساده ترین و سریعترین روش بک لینک گرفتن که کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:
 
 وارد حساب کاربری خود در سایت لینکدین شوید
 
 روی کلمه me در قسمت بالای سایت کلیک کنید
 
 سپس روی View profile کلیک نمایید
 
 آنگاه روی آیکون مداد در سمت راست کلیک کرده و در پنجره پاپ آپ باز شده نسبت به ویرایش پروفایل خود اقدام نمایید. در این قسمت قادر خواهید بود تا آدرس اینترنتی سایت خود را وارد نمایید. اکنون صاحب یک بک لینک فالو از سایت لینکدین شده اید.
 بک لینک گرفتن از قسمت پست های لینکدین
 
 این لینک ها نوفالو هستند و همانطور که ذکر شد تاثیر مستقیم بر اتوریتی سایت شما ندارند. در این روش با ارسال پست های مرتبط با حوزه کاری خود لینک های وب سایت مورد نظر را در میان آن قرار دهید. افرادی که از وبسایت شما دیدن می کنند ممکن است منجر به ایجاد لینک های حتی بیشتر شوند.


 بک لینک گرفتن از قسمت ارتباطات لینکدین
 
 هدف اصلی شبکه اجتماعی لینکدین اتصال حرفه ای ها به یکدیگر است. اگر با دیگران ارتباط برقرار کنید، می توانید آن را به نفع خود با اشتراک گذاری پست ها به عنوان بازدید کننده به سمت سایت خود ارسال نمایید. بهترین راه ساخت بک لینک رایگان تضمینی در لینکدین ساخت محتوای خوب و ایجاد ارتباط با دیگران است.

5.0
تاریخ آخرین بروز رسانی: پنجشنبه 17 ژانویه 2019 20:48
مطالب مرتبط: تفاوت لینک های فالو و نوفالو چیست؟ سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه اجتماعی گوگل پلاس آموزش گرفتن بک لینک از ویکی پدیا بک لینک گرفتن از وب سایت های کوتاه کننده لینک آموزش گرفتن بک لینک از وب سایت پینترست pinterest آموزش ثبت بک لینک در سایت آمازون قالب html با موضوع فروشگاه آنلاین mello تاثیر بک لینک در رتبه بندی وب سایتها در موتورهای جستجو آموزش لینک بیلدینگ Link Building یا لینک سازی بک لینک چیست؟

در حال حاضر نظر یا دیدگاهی موجود نمیباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.