آموزش گرفتن بک لینک از ویکی پدیا

0 نظرات
1165 تعداد بازدید
۲۸ دی ۱۳۹۷

به طور قطع شما نیز با وب سایت ویکی پدیا آشنا هستید. ویکی پدیا که به عنوان بزرگترین دانشنامه آزاد دنیا شناخته می شود پلتفرمی است که کاربران از سراسر جهان قادرند تا اطلاعات آن را ویرایش کنند یا بر اطلاعات آن بیافزایند. ویکی پدیا از منظر مباحث سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل واجد اهمیت فراوان است.
 
 
 
 این سایت با دارای بودن اتوریتی نزدیک به عدد ۱۰۰ از اعتبار بالایی برخوردار است به گونه ای که در اکثر موارد موضوعات آن در ابتدای نتایج گوگل مشاهده می گردد. بدین جهت و از منظر سئو بدست آوردن بک لینک از ویکی پدیا نه تنها می تواند سبب افزایش ترافیک سایت گردد بلکه اعتبار آن را نزد موتورهای جستجو افزایش می دهد. همچنین گرفتن بک لینک از ویکی پدیا جزو روش های کسب بک لینک رایگان محسوب می گردد. اگر چه لینک ها در ویکی پدیا به صورت نوفالو می باشند اما به طور قطع بر اعتبار سایت پذیرنده لینک می افزایند.
 
 
 
 برای دریافت بک لینک از ویکی پدیا، پس از کلیک بر روی لینک عضویت در این سایت و طی کردن مراحل عضویت به دو صورت می توان اقدام کرد. به صفحاتی که نیاز به ویرایش داشته باشند مراجعه و با قراردادن اطلاعات تکمیلی با ارزش، لینک سایت مقصد را به عنوان منبع در آن قرار می دهیم. همچنین می توانیم صفحات جدیدی ایجاد نماییم و لینک سایت مقصد را در این صفحات قرار دهیم.
 
 
 
 هشدار: توصیه می شود تا در مراحل اولیه بلافاصله لینک سایت خود را در مطالب ویرایش شده و … قرار ندهید چرا که این کار ممکن است لینک شما در لیست سیاه این وبسایت قرار گیرد. تنها پس از ویرایش چندین مطلب و تایید آنها اقدام به درج لینک خود نمایید. در پایان توصیه می شود از این روش با دقت استفاده نمایید تا در لیست سیاه ویکی پدیا قرار نگیرید!
 

0.0
تاریخ آخرین بروز رسانی: -/-
مطالب مرتبط: لیست دامنه های تازه آزاد شده با اتوریتی بالا تفاوت لینک های فالو و نوفالو چیست؟ سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه اجتماعی گوگل پلاس بک لینک گرفتن از وب سایت های کوتاه کننده لینک آموزش گرفتن بک لینک از وب سایت پینترست pinterest آموزش ثبت بک لینک در سایت آمازون تاثیر بک لینک در رتبه بندی وب سایتها در موتورهای جستجو آموزش لینک بیلدینگ Link Building یا لینک سازی سه روش ساخت بک لینک رایگان تضمینی در لینکدین بک لینک چیست؟

در حال حاضر نظر یا دیدگاهی موجود نمیباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.